Воскресенье , 26 Май 2019
Домой / Про internet на українській / Що я думаю про Інтернет ?

Що я думаю про Інтернет ?

Богданова Наталія
учениця 10 А класу
ліцей № 38 імені Валерія Молчанова
міста Києва

У теперішній час Інтернет — це невід’ємна частина нашого життя. Зараз у ньому працюють більш ніж 300 мільйонів людей.
Інтернет має як позитивні, так і негативні сторони.
Одною з позитивних сторін Інтернету є те, що Інтернет є самою великою бібліотекою у світі. Ти можеш знайти тут реферати і інформацію на будь-які теми, починаючи з погоди і останніх новин і закінчуючи науковими роботами і найважливішими відкриттями. Другою позитивною стороною Інтернету є чат. Я вважаю, що це досить гарний спосіб спілкування, бо ти одночасно можеш спілкуватися з багатьма людьми, знайомитися та дізнаватися багато цікавого.
Також я вважаю, що дуже зручною і корисною, особливо для зайнятих і ділових людей, є Інтернет-пошта. Вона дозволяє нам пересилати і отримувати листи з різних кінців світу за лічені секунди, тоді як звичайною поштою це може зайняти тиждень або навіть більше. До того ж вона майже безкоштовна і не потребує багато часу. Ще однією позитивною стороною Інтернету є реклама і магазини. Тут ти можеш знайти будь-яку продукцію, що тебе цікавить, подивитися ціну, магазини, де продається цей товар та іншу інформацію, і за бажанням придбати.
Однією з негативних рис Інтернету є віруси. Ти можеш занести вірус до свого комп’ютера, відкривши повідомлення, яке містить вірус, або просто скачавши текстовий файл. Тому потрібно встановлювати антивірусні системи або просто бути обережним з листами. Іншою негативною стороною Інтернету є віртуальні ігри. Взагалі комп’ютеризація приховує в собі певну небезпеку при неправильному та неграмотному користуванні. Тому існує загроза, що у віртуальній реальності людина може втратити орієнтири в світі, перестати розуміти, що реально, а що ілюзорно.
В наш час ще не говориться про це в широкому масштабі, оскільки віртуальна реальність ще не набула такого поширення, однак вченими світу вже проводяться дослідження змін особистості під впливом інформаційних технологій.
Що стосується цензури в Інтернеті, то я вважаю, що вона звичайно потрібна. Зараз можна знайти сайти, де б зберігалася інформація про те, як, наприклад, зробити бомбу з підручних матеріалів або як підняти паніку у натовпі людей та таке інше. Звичайно таку інформацію потрібно знищувати. Теж саме стосується і текстових документів з неформативною лексикою. На жаль на сучасному етапі цензура в Інтернеті не дуже розвинута, і я вважаю, що вона ніколи не буде достатньо розвинута, бо прослідкувати такі документи дуже важко і постійно з’являються нові, але все ж таки мають існувати такі люди і спеціальні служби, які цим займаються.
Для мене Інтернет має теж не маленьке значення. Я нерідко користуюся ним для написання рефератів та повідомлень. Також я дізнаюся про погоду на декілька днів, якщо кудись від’їжджаю. Ще я часто використовую Інтернет-пошту та чати.
Таким чином можна сказати, що Інтернет є важливою і невід’ємною частиною сучасного світу і ми вже не можемо уявити своє життя без нього.

Сороковікова Юлія
учениця 10 А класу
ліцей № 38 імені Валерія Молчанова
міста Києва

Інтернет с кожним роком набуває все більшого розповсюдження, і уявити світ без Інтернету вже не можливо. Через Інтернет проводяться грошові операції, можна дещо купити у Інтернет магазинах, але найголовніше-це обмін інформацією між людьми, які можуть знаходитись у різних куточках світу.
Інтернет — це досить швидкий та зручний спосіб обміну інформацією, в Інтернеті ти можеш знайти незчисленну кількість потрібної інформації, або привітати родичів, чи друзів зі святом, надіславши їм листівку з привітанням. Досить розповсюдженим є інтерактивне спілкування через Інтернет. Таким чином ви можете спілкуватися з різними людьми, обговорювати спільні проекти, і навіть форматувати документи. Але не дивлячись на численні переваги Інтернету, існують і деякі мінуси: по-перше, лінії досить перевантажені, а отже Інтернет працює повільно, по-друге, в Інтернеті досить велика кількість вірусів, які потім заражають ваш комп’ютер, а деякі з них досить важко виявити, по-третє, Інтернет досить дорогий, і не кожний може собі дозволити вільно працювати з Інтернетом. Ще одним з мінусів Інтернету є випадкове потрапляння на небажані сайти, документи. Я вважаю, що в Інтернеті потрібна цензура, адже діти різних років шукають в Інтернеті програми, ігри, малюнки тощо. Нерідко трапляється, що заходиш до небажаних сайтів. Я вважаю, що такі сайти можуть існувати, але вони мають бути якось захищені від випадкового потрапляння до них. Що ж до спілкування, цензура потрібна, адже не приємно спілкуватися, коли зустрічаєш некоректні слова, вирази у чатах, форумах.
Інтернет, це незмінна річ для мене, я не уявляю свого життя без нього. Інтернет набагато полегшує пошук рефератів на задану тему, чи біографій письменників, можна знайти рідкісні видання творів або просто цікаву інформацію для себе. В Інтернеті можна розважитись, знайти безліч розважальних програм, ігор, тестів. Доволі розповсюджені в Інтернеті тести IQ, тести на профорієнтування, та деякі інші. В Інтернеті можна знайти і корисну інформацію, наприклад: знайти собі роботу, також можна знайти ліки, які не розповсюджені в аптеках, можна придбати різні товари, можна виставити свої на продаж.
Але, як я вже раніше казала, Інтернет — це один з головних способів спілкування між людьми. Деякі мої родичі живуть за кордоном, і набагато дешевше і легше надіслати їм листа, а ніж зателефонувати. Можна надіслати листівку з привітанням, наприклад минулого Нового року я надіслала листівку з Дідом Морозом, котрий танцював навколо ялинки. Досить цікавою і розповсюдженою є програма ICQ, за допомогою якої можна зустріти друзів в Інтернеті. Можна познайомитись з представниками майже з будь-якої країни світу.
Завдяки Інтернету можна дізнатися багато нового, знайти корисні програми для свого комп’ютера, ось наприклад минулого разу мені був дуже потрібен архіватор WinZip, але в мене його не було на диску, я зайшла до Інтернету і досить швидко знайшла останню версію.
За допомогою Інтернету можна передивитися телевізійну програму, вибрати те, що ви хочете подивитися, дізнатися про останні новини у світі кіно, музики. Можна передивитися певні фільми, прослухати музику на всі смаки, починаючи з класичної і закінчуючи сучасною. Можна підписатися на отримання новин, і тоді ви будете отримувати останні новини на свій комп’ютер. Також ви можете переглянути програми різних театрів, кінозалів, філармонії і навіть замовити квитки. Навіть можна забронювати номер у готелі у різних країнах світу.
Інтернет з кожним днем набуває все більшої ваги у нашому житті.

Матлак Оксана
учениця 10 А класу
ліцей № 38 імені Валерія Молчанова
міста Києва

У сучасному розумінні Інтернет — це інформаційна система, яка може підтримувати зв»язок між глобальними адресами. Зараз послугами Інтернет користуються мільйони людей різних країн світу. Ця мережа зручна тим, що за декілька хвилин ти можеш знайти корисну та цікаву інформацію, не виходячи з квартири, придбати певні товари чи замовити різноманітні послуги. Зараз в Інтернеті дуже поширена така система, як Chat, яка перекладається: «Розмова». Вона надзвичайно зручна саме тим, що ти можеш спілкуватися з людьми різних країн: США, Німеччина, Італія і т. д. І цим здобувати певний досвід у спілкуванні з іноземцями. У мережі Інтернет ще дуже багато інших позитивних сторін, але поряд з ними також присутні і негативні. А саме-треба постійно налаштовувати обновлення бази антивірусних програм та перевіряти на віруси нові масиви інформації, які ми хочемо скопіювати з мережі. Ще одною з вагомих негативних сторін являється порушення психологічного стану людини.

Побочієнко Олена

учениця 10 А класу

ліцей № 38 імені Валерія Молчанова
міста Києва

Багато речей, які нас оточують, проходять три стадії розвитку. Спочатку це лише елемент престижу, потім стає зрозуміло, що це досить корисне надбання та на кінець просто необхідна річ, і Internet — не виключення.
Про Internet у багатьох виданнях написано стільки, що важко додати щось нове. Та все-таки що корисного він може нам дати і яких пасток та неприємностей від нього чекати? Перш за все, що таке Internet? Якщо коротко, то це глобальна інформаційна система, яка зв’язана простором глобальних адрес і може підтримувати зв’язок між цими адресами, а іншими словами — засіб передачі та пошуку будь-якої інформації, а також спілкування. Люди, які прирівнюють Internet до телебачення, радіо, або газет і журналів дуже сильно помиляються, бо жоден звичний засіб масової інформації не може бути таким оперативним і не буде надавати інформацію за індивідуальним замовленням.
Для багатьох людей Internet — зручний спосіб зв’язку: від звичайного листа чи sms-повідомлення до діалогу в реальному часі, адже завдяки Всесвітній павутині ми можемо спілкуватися з людьми з інших кутків земної кулі.
Мало не кожного дня з’являються нові можливості, які роблять всесвітню павутину ще привабливішою для користувачів і легшою у використанні. За допомогою Internet можна передавати тексти, слухати музику, дивитися фільми та телепередачі, використовувати поштові ресурси та багато чого іншого. Раніше в Internet можна було зустріти лише тексти та ілюстрації, але в останній час web-сторінки насичені рекламою, зокрема логотипами, які тільки і чекають, що ви на них натиснете. Та що б нове не з’являлось в Internet, більшість користувачів звертатиметься до його послуг з метою або знайти потрібну інформацію, або для спілкування з іншими людьми. У цьому і полягають дві найважливіші його функції.
Але Internet не ідеальний і, блукаючи численними шляхами всесвітньої павутини, можна зустріти на своєму шляху чимало перешкод та пасток. Значну небезпеку спричиняють віруси.
А ще, чимало web-сторінок містять зовсім не потрібну інформацію. Було б не погано навчитися одразу їх «відкидати» під час пошуку. Я це не лише про нецензурну інформацію, а і про беззмістовну, бо, взагалі, я вважаю, що цензура в Internet не потрібна. Доросла людина сама знає чого вона хоче, а дитину батьки не повинні залишати без нагляду, отже вони повинні контролювати доступ дітей до Internet та інших джерел. Для них і для людей, яким неприємна нецензурна інформація, потрібно створити спеціальні програми. Але, з іншого боку, якщо якась некультурна та «підла» людина в звичайному тексті переробить одне єдине слово на нецензурне, то ви вже не зможете відкрити потрібний вам документ. Тож, на мій погляд, людина повинна сама обирати: потрібна їй така програма чи ні.
Для мене Internet сьогодні — це найбільше джерело інформації та можливість спілкування з людьми з інших країн. На новорічні свята я була в Парижі, але план моєї подорожі насиченим екскурсіями назвати було важко. Тож мені самій довелося шукати карту міста, опис визначних місць, короткі відомості про країну та чимало іншої потрібної інформації. Мало ймовірно, що я змогла б зробити це без Internet. А зазвичай у всесвітній павутині я шукаю тексти творів, які ми проходимо в ліцеї за програмою з української, зарубіжної та російської літератури і яких нема в бібліотеці.
Тож одні бажають розшукати нове програмне забезпечення, другі — шукають певні документи, потрібні їм для професійної діяльності, а треті підключаються до мережі, щоб отримувати електронну пошту. У всесвітній комп’ютерній павутині працюють програми, кожна з яких вирішує певне коло задач, тому Internet — це помічник, який полегшує та урізноманітнює повсякденне життя.

Мах Ілья
ліцеїст групи КС-3
Технічний ліцей Дніпровського району

Что есть Интернет.
Интернет — сеть соединяющая миллионы компьютеров во всем мире, благодаря которой информация находящаяся в сети может быть загружена на любой из компьютеров которые подключены к этой сети. Сеть, эта задумывалась не такой какой она есть сейчас разрабатывалась она, как средство связи между небольшой группой студентов, которые решили обмениваться используемой ими информацией.
Сегодня Интернет является крупнейшей базой данных во всем мире. Он вмещает огромное количество информации по практически любым темам. В Интернет мы можем найти великое множество сайтов (сайт — основная структурная единица сети Интернет) которые являются отправными точками на другие сайты или же страницы (основная структурная единица сайта). Существуют сайты которые специализируются на подготовке новостей. В большинстве своем такие сайты являются ,,недолговечными», причина прозаична — слишком сложно постоянно пополнять сайт свежими новостями, причем делать это круглосуточно и (желательно) первым, т.к. вряд ли кого-то заинтересует, «вторичная» информация. Существуют и гигантские сайты — энциклопедии. Они объединяют большие объемы информации по совершенно разным темам. Такие сайты состоят из десятков и сотен страниц. Основой для адреса любого сайта являются три ключевые буквы WWW (World Wide Web — всемирная паутина).

Какое влияние оказывает Интернет на человека
Как говорили древние римляне — Imperium sifi — maximum imperiumest ! (максимальная власть человека — власть над собой). Эти слова имеют поистине величайший смысл, т.к. править окружающими легко (человек — разумен, а толпа — неконтролируемое, тупое и склонное к панике существо), а научится управлять собой значит, поистине, получить величайшую власть. для неразумного человека Интернет всегда будет местом для получения различной неблагоприятной информации, эту информацию размещают люди не намного умнее тех кто ее читает и / или использует. Для человека благоразумного и воспитанного Интернет — лучший помощник в поиске любой информации.
В Интернете существуют специальные страницы — чаты. Чат — специальная страница которая постоянно обновляется за счет постоянно вносимой информации, каждым пользователем чата.
Благодаря полной свободе слова любой пользователь может дополнить чат любой информацией, однако большинство чатов контролируют системные администраторы которые в любой момент могут отключить любого пользователя от чата. Хорошей традицией для любой киностудии, музыкальной группы, крупного производителя любой продукции, туристических компаний и т.д., стало создание собственного сайта.
Что такое e-mail.
В переводе с английского языка e-mail — электронная почта. Это специальная страница на адрес которой пользователь получает информацию и может записывать ее на компьютер. Практически каждый пользователь имеет свой собственный адрес в Интернете и может получать на него свою почту (определенную информацию).
Однако следует опасаться вирусов, которые в большом количестве, «блуждают» в Интернете. В большинстве своем эти вирусы очень опасны для компьютера и пересылаться через электронную почту.
Сегодня, любой пользователь может получить не только текстовые Документы но и графические изображения а также видеосюжеты.
Итого.
Итак, сегодня мы можем смело сказать про зарождение новой эпохи — эпохи Интернет, и каждый из пользователей этой всемирной сети является свидетелем перехода всего прогрессивного человечества, из библиотек, прямо в Интернет», причем Интернет — это не только крупнейшая база данных во всем мире, но и средство общения между людьми находящимися в десятках, сотнях и тысячах километров друг от друга. Преимущества Интернета очевидны: получая информацию из Интернета, ты не обязан(а) дополнять информацию в сети Интернет, от тебя не требуется практически ничего ( кроме денег ), ты можешь не выходя из своей квартиры переместится в любую страну , и узнать все что тебя интересует в ней, ты можешь в любой момент получить самые свежие новости со всего мира, ты можешь говорить со своими друзьями не выходя из дома, и не поднимая трубку телефона. Сегодня человек может находить работу сидя в кресле, он может слушать музыку и смотреть анонсы любых интересующих его фильмов и т.д. Возможности Интернета поистине безграничны. Однако не стоит относится к этому как к восьмому чуду света, ведь Интернет пока что не может в полной мере заменить живое общение, он все еще не может заменить художественную литературу и живопись, и еще много чего. К сожалению появляются не совсем добросовестные люди (они же преступники) которым просто нечем заняться кроме как создавать вирусы — программы способные повредить сотни и тысячи компьютеров. Из-за этих же людей пользователь работает под постоянным страхом заразить свой компьютер вирусом. Обобщая все выше сказанное можно смело сказать что Интернет — это новый виток в жизнедеятельности человека !!!

11 клас
A-3
Технічний ліцей Дніпровського району

Виникнувши більше ніж 30 років тому, Інтернет набуває все більше і більше значення в житті людей. Поступово Інтернет входить в усі сфери життєдіяльності людини.
Завдяки Інтернету можна відправити повідомлення, будь-яку інформацію, і її отримують миттєво. Через Інтернет можна прочитати будь-яку газету або журнал, взнати останні новини. Користуючись Інтернетом, можливо отримати консультацію фахівців, наприклад, фахівців медицини, права, економіки, електроніки іт.п.
Також широкої популярності набуває навчання через Інтернет на різних навчальних сайтах. можливо отримати інформацію про вищі навчальні заклади, подивитись приклади запитань вступних іспитів.
Все це позитивно, тому, на мою думку Інтернет повинен бути доступний кожному.
Але Інтернет має і негативні риси. Завдяки Інтернету можна вкрасти гроші, надіслати віруси, які знищують інформацію. Через Інтернет можна розповсюджувати не об’єктивну інформацію. чи користуватися Інтернетом чи ні — право кожного. А я, закінчуючи твір, заглиблююсь у всесвітню диво — мережу…

Лифар Ярослав
11 клас
Технічний ліцей Дніпровського району

Перш за все — що таке Інтернет? Інтернет — це всесвітня мережа з’єднаних між собою комп’ютерів, яка немає ні національності, ні кордонів. Незлічена кількість різних за змістом, графічною обробкою сторінок, або як їх ще називають WEB — сайтів. Зараз Інтернет є одним з головних досягнень людства, результатом його еволюції, науково — технічного розвитку. Я вважаю, що Інтернет можна віднести до найпрекрасніших, найдовершеніших чудес світу.
Тут знаходиться море інформації на усі смаки і тому навіть найвибагливіший користувач знайде тут те, що шукав. Для сучасної людини — це гарний, швидкий спосіб дістати потрібну інформацію (особисто для мене це реферати, як це не соромно !!), поспілкуватися, знайти собі друзів, що особливо важливо — тебе ніхто не бачить (в Інтернеті всі користувачі на одне обличчя), що робить знайомство ще більш цікавішим та незвичайним. Що мені особливо подобається так це те, що в Інетернеті інформація швидше оновлюється і якщо ти хочеш знайти, наприклад, найновіший музичний хіт, то це не найскладніше, ніж натиснути кілька разів на кнопку «миші». Але в Інтернеті досить легко можна заблукати, якщо користуватися нескінченним потоком банерів, що, наче мухи, обсіли кожну сторінку. Наявність банерів (не завжди цензурного змісту) — це, на мою думку, один з мінусів Інтернету. Мені подобається, що Інтернет не окутий ні якими межами, і фактично, є прототипом світу, де ми живемо .
Цікавим спектром Інтернету є сайти на яких знаходяться так звані «чати «-кімнати, де можна вільно поспілкуватися з однолітками, вирішити свої питання, посміятися (а сміятися, повірте є з чого) і взагалі гарно провести час. Особисто у мене є товариші не тільки в Києві, а й Москви та інших міст України та Росії, що показує єдність користувачів в Інтернеті. Зараз людину цікавить все і тому найкращим засобом для цього є Інтернет.
Хоча цілком поринати у віртуальний світ зі своїми принадами не раджу, бо це призведе до малоприємних наслідків (погіршення зору загальна проблема користувачів Інтернету). Поринути у віртуальний світ легко, а випірнути, повірте, ой як важко! Інтернет корисний в міру — і не більше!!
Отож, як мені здається , вибирати чи користуватися Інтернетом чи ні — право кожного. А я, закінчуючи твір, заглиблююсь у всесвітню диво — мережу…

Вербенець Богдан
10 клас
Технічний ліцей Дніпровського району

Я вважаю, що Інтернет нам дуже потрібний. Думаю, що не треба перелічувати всі якості Інтернету, але чи завжди він корисний? Пропоную вашій увазі проблему спаму (реклами).
Чи багато разів вам доводилось дивитись рекламу по телевізору? Напевно, дуже багато разів. Але реклама у Інтернеті — це зовсім інша справа. Кожного разу коли я заходжу на свою поштову скриньку, мені доводиться «розгрібати» оті завали сміття, що під різними іменами накидали у мою скриню рекламні агенти. Їм байдуже, не їм же сортувати листи на потрібні та їхні. Але більш над усе мені не подобається, коли я виходжу з Інтернету, а на моєму робочому столі купа усяких програм, які з’явились незрозуміло звідки. Напевно їх хтось не пожалів мені дати, щоб я їх запустив та ще й написав відозву. Безсумнівно, вони мені не сподобаються, якщо я їх сам не погодився брати. А якщо це вірус?
Безперечно, з цим необхідно боротись. Звичайно, не я один над цим думав, і в світі існує багато програм, що бережуть ваш комп’ютер і ваші нерви від спаму, та не у всіх вони є і не такі вони дієві як про них говорять виробники. Я пропоную таке рішення проблеми — нехай в Україні зроблять закон, за яким рекламний агент зобов’язується сплатити грошову компенсацію за те, що нав’язує нам свою рекламу.

Серий
11 клас
Технічний ліцей Дніпровського району

Интернет — это глобальная сеть, которая объединяет людей всего мира.
Интернет хорош тем, что им могут пользо-ваться абсолютно все. Он помогает и детям, и подросткам, и взрослым. Его помощь заключается в том, что дети могут познать мир с помощью ярких и красочных сайтов, могут играть в игры, которые одновременно являются и развлекательными, и познавательными; подростки упрощают себе учёбу, перекачивая рефераты, читая дополнительный материал по нужному предмету (им не надо многочасовые хождения по библиотекам, выискивая то, что нужно); взрослые же могут пересылать деловые бумаги, документы (причём очень быстро!), узнать последние новости в мире.
Благодаря Интернету люди получили возможность общаться друг с другом, знакомиться с новыми людьми, заводить друзей по интересам; в частности, инвалиды могут, не выходя из дому, найти себе друзей, людей с похожими проблемами и тех, кто их понимает и сочувствует.
В последнее время очень популярными стали знакомства по Интернету .
Вообще я считаю, что Интернет очень полезен людям, но есть одно «но». Это «но» заключается в том, что вот уже несколько лет в глобальной сети нет цензуры. Я считаю, что это большая проблема Интернета. Ведь им пользуются не только взрослые, но и дети. Если так, то почему не отменить цензуру и на телевидении — ведь Интернет также доступен, как и телевизор.
Мне не нравится то, как люди относятся к своему будущему. Ведь, «портя» детей, люди не понимают, что они изменяют будущее в худшую сторону.

Усик Максим
10 клас
Технічний ліцей Дніпровського району

Інтернет — це всесвітня мережа зв’язку.
Інтернет для мене — це зв’язок із світом ,в якому знаходиться всесвітня інформація.
Він відкрив мені можливості , які я не мав раніше. Я можу читати різні статті, знаходити однодумців і відкривати для себе щось нове .
Є вислів :»Хто володіє інформацією , той володіє світом.»
Ця інформація знаходиться в Інтернеті.
Коли я знаходжусь в Інтернеті мені здається , що він нескінченний, як всесвіт.
В ньому можна не тільки читати або спілкуватися , а й грати в різні ігри з іншими гравцями.
Є вислів :»В бочці з медом є крапля дьогтю». Є вона і в Інтернеті . Якщо людина часто і довго сидить в Інтернеті, вона стає залежною від нього, в неї формується інше уявлення про світ. Для неї світом стає Інтернет. В Інтернеті я багато чого навчився і знайшов нових друзів і однодумців.