Среда , 23 Январь 2019
Домой / Интернет в Украине / Всеукраїнський відкритий конкурс учнівської молоді з Web-дизайну

Всеукраїнський відкритий конкурс учнівської молоді з Web-дизайну

В конкурсі, який проходив 10-11 січня в м.Києві, брала участь учнівська молодь з більшості областей України.
АР Крим:
Зайченко Ігор -Школа «консоль» к11 — На конкурс представив сайт школи, зайняв 3 місце в конкурсі.
Ратовський Ілля -Гімназія 3 кл. 9 — На конкурс представив web-портал http://my.svoi.net та сайт скриптів http://scripts.svoi.net. Зайняв 1 місце в конкурсі.
Яловенко Наталія — На конкурс представила сайт про Малу академію наук http://club.cris.net/manworld та персональну сторінку http://club.cris.net/yaloven . Зайняла 2 місце в конкурсі.
Команда АР Крим виконала розробку фрагменту сайта «Наш Крым» та зайняла 1 місце в конкурсі.Керівник групи — Машляківський Я.А., керівник методоб’єднання

Вінницька область:
Таслицький Ілля -Техн ліцей кл. 11
Москвін Олексій -Техн ліцей кл. 11
На конкурс представлено сайти про Поділля, Леонардо да Вінчі та Комп’ютери.- Лоївський В.І., керівник гуртка

Волинська область:
Галапац Ілля -ЗОШ 10 кл. 10
Горбачук Михайло -ЗОШ 10 кл. 10- Грицан С.А., керіник гуртка

Дніпропетровська область:
Бестужев Ігор -ОЦ НТТУМ
Орлов Максим -ОЦ НТТУМ- Душинський Павло Юрійович, вчитель інформатики

Житомирська область:
Присяжнюк Віталій -ЗОШ 5 кл. 11
Сидорчук Олександр -ЗОШ 3 кл. 11- Комареус В.М., керівник гуртка

Запорізька область:
Булавінов Дмитро -БЗОШК 2 кл. 9
Жук Антон -Гімназія 28 кл. 8- Павлова М.В., вчитель математики

Івано-Франківська область:
Пуфка Роман -Гімназія 1 кл.11
Свястин Віталій -Ліцей кл 10- Ткачук П.І., методист
Київська область:
Козловський Олег -ЗОШ 4 кл. 11
Нестеров Антон -ЗОШ 16 кл. 1- Петрушко Н.Ю., керівник метод.об.

Кіровоградська область:
Здітовецький Ярослав -КТК курс 3
Макаренко Олександр -КТК курс 3- Книшук А.В., викладач інформатики

Луганська область:
Літвіненко Євген -Політех кол курс 2
Блудов Антон -СШ 1 кл 10- Юртаив О.П., керівник гуртка

Миколаївська область:
Прончук Олександр -Політтехнікум кл. 10
Павлюченко Євгеній -ВПУ-21 кл. 10 — Представлено сайт про створення Web, про мову Basic, про мову РHР та сайт Soft-apхів.
Шпіт Михайло -Університет курс 3
Ковтун Євгеній -Юр. Ліцей кл. 10- Меркутова І.І., керівник комп. школи, Бичкова В.І., керівник комп. школи

Одеська область:
Танатаров Михайло -СШ StarGate
Манько Олександр -СШ StarGate- Варибрус П.О., учитель інформатики

Рівненська область:
Стрельчук Анна -ЗНЗ 15 кл. 8
Андріянов Денис -Ліцей РДГУ кл. 11
На конкурс представлено сайти про Рівненщину, про Центр науково-технічної творчості, сайт Акціонерного товариства, а також графічні роботи.- Дєєва Ю.В., кервник гуртка

Сумська область:
Лисиця Олександр -НВК 10 кл.9ЛФМ1
Жовклий Владислав -ЗНВК 9 кл. 8
Черняков Вікентій -НВК 10 кл.11-ФМ1
Команда Сумської області зайняла 3 місце у конкурсі.— Боярчук О.М., керівник гуртка

Херсонська область:
Кот Дмитро -Фізико-тех ліц кл. 11
Наломенко Сергій -Фізико-тех ліц кл. 11- Матвієнко Т.В., керівник гуртка

Хмельницька область:
Отинов Лев -НВК кл. 8
Мельник Ігор -ЗОШ 1 кл. 11- Судачков О.А.,керівник гуртка

Чернівецька область:
Костюкова Анастасія -ЗОШ 33 кл. 9 — Зайняла 2 місце в конкурсі.
Матвєєв Іван -ЗОШ 33 кл. 8 -Зайняв 3 місце в конкурсі.
Представлено сайти про Астрономію, про Космонавтику тощо.
Команда Чернівецької області зайняла 2 місце в конкурсі.— Нікуліца В.Г., методист

Чернігівська область:
Іллюша Андрій -ЗОШ 1 кл. 11
Куц Володимир -ЗОШ 20 кл. 11- Затворницький С.М., керівник гуртка

м.Київ:
Стаднік Ірина -ЗОШ 196 кл. 11
Курочкіна Анастасія -ЗОШ 54 кл. 10- Саприкіна О.К., керівник гуртка

м. Севастополь:
Рудов Семен -ЗОШ 8 кл. 10
Цюропій Марія -ЗОШ 15 кл. 11- Пасєін С.М., керівник гуртка